S radostí pomůžeme

vašemu projektu

Jsme lidé, co tvoří hlavou a ♥.

O nás

V naší agentuře si zakládáme na kreativním a dynamickém přístupu ke každé zakázce. Digitální řešení nás baví a vymyslíme ho na míru i pro vás. Kvalita provedení a výsledky jsou u nás vždy na prvním místě. S námi budete vidět.

Agenturu založil Jirka v roce 2014. Tehdy se nechal jako jeden z prvních Čechů zplnoletnit, aby to vůbec bylo možné. Ale už od roku 2012 budoval základy budoucí společnosti Dibel. Krátce po založení se k Jirkovi připojil Ondra. Kluci tak nějaký čas vedli agenturu ze školní lavice, po úspěšném dokončení gymnázia se do toho už pustili naplno. Společně za sebou mají desítky projektů a startupů, včetně několika vlastních, například NetAd, Presentlist, ToGo nebo JobJob.

Naše služby 
01. Mobilní aplikace iOS a Android

Jsme vyzbrojeni nejmodernějšími technologiemi a nejšikovnějšími lidmi. Můžeme se pochlubit tím, že jsme vytvořili nejstahovanější aplikaci na Appstore a Google Play.

02. Webové stránky

Umíme téměř všechny webové technologie, nejradši to ale máme v Reactu. Zajistíme 100% funkčnost, dostupnost a dohledatelnost webu. Děláme e-shopy, prezentační weby i rozsáhlé interní systémy.

03. Design, UX a UI

Víme, jak důležitý je dobrý design. Patříme mezi špičky v oboru, které umí vytvořit atraktivní a funkční design pro každý projekt. Samozřejmě za využití těch nejmodernějších technologií a přístupů dokážeme navrhnout produkty, které budou uživatelé milovat.

04. Marketing

Facebooky, Instagramy i PPCčka máme v malíku. Dobrý marketing vydělává peníze. Umíme v tomto oboru nabídnout spoustu zkušeností. Vymyslíme optimální marketingovou strategii na míru pro jakékoliv podnikání. Spolupracujeme také s influencery.

05. Analýza a plánování

Všechno začíná nápadem. Máme velké zkušenosti s tvorbou startupů, a tak dokážeme zanalyzovat trh, zmapovat cílové uživatele a prostor pro růst a navrhnout optimální řešení. Během pár hodin vytvoříme na přání klienta funkční prototyp produktu.

06. Foto a video

Potřebujete natočit klip pro písničku? Nebo nafotit profesionální produktové fotky, které váš produkt samy prodají? Zvládneme téměř vše od samotného focení nebo natáčení až po postprodukci a následnou konzultaci s klientem.

Klienti